بازه زمانی مختصات رده بسیار مورد توجه: Blackpool vs. گاتویک

در اینجا من در مورد دعا کردن چارچوب زمانی مختصات مقوله بسیار مورد توجه را بحث خواهم کرد، به عنوان نقطه پایانی که جاده‌های بلومفیلد را پیدا می‌کند، اگر تنوع بلکپول گاتویک در حدود هفته مختصات  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد19 برای بیست و ششم ژانویه باشد. آخرین نه یک بلکه دو فعالیت در سکو به دلیل شرایط آب و هوایی نامناسب به تعویق افتاد.

بلکپول 1-0 خود را با فاصله از استوک در حدود هفته های هفده ساله به ثبت رساند. بلکپول، مورد علاقه‌های سقوط قبل از فصل، در حد پیش‌بینی‌ها تغییر کرده و حتی گاهی اوقات می‌تواند آرزوی موفقیت شما در سال آینده را داشته باشد. به نظر می رسید که موفقیت آن از استوک در مقابل نشان دهنده خط امتیاز یک طرفه بود. زمانی که استوک در تمام فضاها یا اتاق‌های روز کاری امکان‌پذیر نبود، وان درخواست خروج از خط میانی را تشویق کرد. با استفاده از رشد ترد، نارنگی، سفالگری را در یک فکر ناپایدار قرار داد. مردم از طریق ضربه کمپبل در نیمه دوم سریعاً یک ضربه سر زدند، به علاوه پس از آن بیش از اندازه کافی برای جلوگیری از برابری با آن در نظم وجود داشت.

گاتویک 3-1 جابه‌جا شد تا شما بتوانید نیوکاسل را در هفته‌های هفده ساله هماهنگ کنید، یک بازی شخصی که بخش روی هاجسون در نهایت انتظار می‌رفت که درست پس از روند پیروزی شما از طریق استون پرپرتی، هفته‌های گذشته، موفق شود. موفقیتی که از Property به دست آمد باعث خاموش شدن یک مورد برای اخراج هاجسون شد. و سایر مواردی که شامل می شود می توانند به خوبی مانند قبل از فقدان بزرگ شما در فروشگاه استریت جیمز بیان کنند.

نیوکاسل در نهایت به همراه سه نفر با نولان، بارتون و کارول برای تأسیس 13 نفر، در 100% عضله بود. جلوتر از زمان. در حالی که مردم چند دقیقه بعد از جدایی توسط Kuyt سه به یک تساوی تبدیل شدند، قرمزها در نهایت به طرز شگفت انگیزی دستورالعمل کسب و کار آنلاین بودند.

هدف باخت شما در نیمه دوم، گروه هاجسون را در حال تسلیم شدن در نیوکاسل قدرتمند دیدید. هنگامی که کویت به اضافه مانلی برای هر درس ضعیفی به پایان رسید، تورس یک روز تعطیل قوی به دست آورد. در مورد فعالیت های قبلی، به نظر می رسید که Meireles در حال حاضر به طور کامل در مورد کمبود جرارد پر شده است، با این وجود این واقعیت که او هافبک انگلیسی قطعاً مهم است، بنابراین می توانید بازاریابی لیورپول را کاملاً واضح نشان دهید زیرا تغییر فیلد جابه جا شده قرمزها نیز تنظیم می شود. به عنوان مختصات

هاجسون را می توان برای آزادی شما آرزو کرد که شامل یک موفقیت مسکونی از فولهام در حدود هفته های مختصات 19 است، اگرچه شرایط آب و هوایی استراتژی های جایگزین به دست آورده است، به علاوه گاتویک در این لحظه نیاز به موفقیت در راه دور در طول جاده های بلومفیلد دارد تا نوک آن را بازسازی کند. شش پیشنهاد در سال آینده.

توجه داشته باشید، یک دریانشین در صورتی که جنبه‌هایی را که برای اولین بار در آنفیلد برای 3 آگوست حضور داشتند، از امتیازات هاجسون غلبه کردند، غالباً 3-1. این امر باعث شد تا عملیات لیورپول در حدود یک سال به سرعت تیره شود. قرمزها در حال حاضر این مرحله را پشت سر گذاشته اند و با استفاده از عاشقان نوآور در موقعیت خود، در حال حاضر در حال پیشرفت در گام های خود به رقابت می پردازند.

هاجسون باید چشم‌انداز باخت را داشته باشد تا بتوانی نیوکاسل را برای یک انحراف در نظر بگیری، اما از نرخ‌های او عقب نشینی کنی تا بتوانی بلکپول را که سابقه کار در خانه‌اش در هنگام کار در خیابان‌ها قابل توجه نیست، شلاق بزنی. A Seasiders در حال حاضر به دست آورده اند، آواره شده اند و علاوه بر آن نه یک بلکه از دو فعالیت از هر دوی آنها در طول جاده های بلومفیلد استفاده کرده اند. سپس دوباره، گاتویک در حال حاضر فقط یک موفقیت خاص نشان می دهد تا در سال آینده در جستجوی فعالیت در خیابان ها باشد. آنها ممکن است تا حدود نیم دوجین از این گونه فعالیت ها را جابجا کرده باشند، همراه با نتیجه نه یک بلکه دو نتیجه دیگر در مورد بن بست ها.

این معمولاً برای به دست آوردن گاتویک ضروری است که به نظر می رسد مطمئناً باید اغلب در دوران قدرت کامل باشد، اگر احتمالاً فقط از طریق آقایان هالووی تسلط داشته باشد.

بلکپول نمونه های زیر را برای علاقه مندان به بازی برای ایجاد 13 بازی از استوک به دست آورد: کینگسون، اردلی، کاتکارت، اوات، کرینی، گراندین، آدام، وان، تیلور-فلچر، کمپبل به علاوه وارنی. فیلیپس در عوض بازی کرد.

لیورپول 13 نفر از نیوکاسل متشکل از رینا، مانلی، کیرگیاکوس، اسکرتل، کونچسی، کویت، میرلس، لوکاس، ماکسی، تورس به اضافه نگگ. بابل به علاوه Jovanovic در هنگام تعویض نمایش داده می شود.